دنی مورفی قهرمان لیورپول توضیح می دهد که چرا انگلیس می تواند جام جهانی را ببرد… تا زمانی که گرت ساوتگیت یک کار انجام دهد.


قهرمان لیورپول، دنی مورفی، مطمئن است که انگلیس می تواند قهرمان جام جهانی 2022 قطر شود.

اما مورفی اصرار دارد که گرت ساوت‌گیت، سرمربی تیم باید باور داشته باشد که مهاجمانش چقدر خوب هستند و به آنها اجازه دهد همانگونه که در لیگ برتر بازی می‌کنند، بازی کنند.

دنی مورفی اصرار دارد که انگلیس می تواند قهرمان جام جهانی 2022 قطر شود

2

دنی مورفی اصرار دارد که انگلیس می تواند قهرمان جام جهانی 2022 قطر شوداعتبار: گتی

سه شیرها در دیدار افتتاحیه خود با برتری 6-2 ایران در قطر از شروعی پرهیجان لذت بردند و اکنون در دیدار امشب با آمریکا به دنبال حفظ توپ هستند.

مورفی که 9 بازی ملی برای تیم ملی انگلیس انجام داد، قبل از شروع مسابقات پس از 6 بازی بدون برد تیم ملی و سقوط از لیگ ملت‌ها، کمی شک داشت.

اما هافبک سابق اصرار دارد که از چیزی برای ترسیدن وجود ندارد، به خصوص پس از شکست تیم های محبوبی مانند آرژانتین و آلمان به ترتیب به عربستان سعودی و ژاپن.

با این حال، بازیکن سابق لیورپول، تاتنهام و فولام معتقد است که ساوتگیت باید به مهاجمانش اجازه دهد تا تمام پتانسیل خود را مانند منچسترسیتی، آرسنال و منچستریونایتد باز کنند.

ساوت‌گیت نام تیم بی‌تغییر انگلیس را می‌آورد، نیمار پس از مصدومیت اشک می‌ریزد
نیمار با مچ پا متورم Horror ترک کرد زیرا پزشک تیم به‌روزرسانی نگران‌کننده‌ای را منتشر کرد

صحبت کردن با لرد پینگمورفی گفت: “قبل از تورنمنت، به خاطر فرم اخیرمان و این واقعیت که بازیکنان کلیدی خود را چند مصدوم داشتیم، کمی مشکوک بودم، بازیکنانی در ترکیب که چندان بازی نکرده اند. وقتی می گویم شک دارم. ، فکر نمی کردم در گروه بیرون بیاییم، متقاعد نشدم که کیفیت کافی برای بردن آن را داریم.

“با نگاهی به آنچه قبلاً دیده ام، چیزی برای ترس وجود ندارد. ما می توانیم این جام جهانی را ببریم، این مطمئن است و من تا چند روز گذشته پس از دیدن برخی از تیم های ساخته شده باور نمی کردم. چند بازیکن آرژانتین در تیم ما حضور خواهند داشت؟ شاید حداکثر دو، سه بازیکن. جای ترس نیست.

“من فکر می کنم ساوتگیت باید این باور را حفظ کند که ما چقدر خوب هستیم. اگر او به بازیکنان مهاجم ما، انرژی و توانایی ما برای خلاقیت اعتقاد داشته باشد، روی پای جلو بازی کنیم، همانطور که بازیکنان ما دوست دارند بازی کنند، مانند بسیاری از بازیکنان. آن‌ها در سطح باشگاهی این کار را انجام می‌دهند، پس فکر می‌کنم ما می‌توانیم این کار را انجام دهیم. فکر می‌کنم اگر خیلی محتاط یا عمل‌گرا باشیم، فکر می‌کنم به نفع هر کسی است که با آن روبرو شویم.

“بازیکنان تیم برای تیم های باشگاهی خود اینطور بازی نمی کنند. سیتی آنطور بازی نمی کند. لیورپول و آرسنال آنطور بازی نمی کنند، یونایتد در حال حاضر اینطور بازی نمی کند. [Erik] ده هاگ.

“من فکر نمی کنم ما باید به گونه ای دیگر بازی کنیم. چرا به گونه ای بازی کنید که بازیکنان عادت ندارند برای باشگاه های خود بازی کنند؟ چرا به حریف خود پیامی ارسال می کنید که می گوید ما با بازی در پنج بازی به شما احترام زیادی می گذاریم. پشت؟

“واقعاً کسی نیست که من دیده باشم که باید از او بترسیم. اشتباه نکنید، تماشا کردن [Kylian] امباپه vs استرالیا، وای، وای، وای، او چه بازیکنی است، اما او فقط یک بازیکن است. در واقع فکر می‌کردم استرالیا موقعیت‌های زیادی مقابل فرانسه ایجاد کرد، آن‌ها در برخی مواقع کاملاً باز گیر افتادند، اما شاید به این دلیل بود که تیم فرانسه پایش را از روی گاز برداشت، چه کسی می‌داند.

“واقعیت این است که این گروه از بازیکنان انگلیس فوق العاده با استعداد هستند و واقعاً با اعتماد به نفس به نظر می رسند. شما در این راه به کمی شانس نیاز دارید، در فوتبال مسابقات، همیشه بهترین تیم ها برنده مسابقات نیستند.

نحوه دریافت شرط بندی رایگان در جام جهانی

دنی مورفی می گوید گرت ساوتگیت سرمربی انگلیس باید به مهاجمانش اجازه دهد بازی خود را انجام دهند

2

دنی مورفی می گوید گرت ساوتگیت سرمربی انگلیس باید به مهاجمانش اجازه دهد بازی خود را انجام دهنداعتبار: خورشید

“در واقع، به ندرت بهترین تیم برنده تورنمنت می شود، زیرا در جایی از خط، چیزی به ضرر شما خواهد بود. در یک بازی یکباره، نمی توانید ریکاوری کنید. مسابقات فوتبال در سطح بین المللی یک بازی غیررسمی در قالب حذفی است. ، با لیگ قهرمانان فرق دارد که تیم های زیادی به مراحل آخر می رسند زیرا دو بازی دارند و می توانند هر اشتباهی را اصلاح کنند.

با نگاهی به تورنمنت های بین المللی، همیشه لحظاتی وجود دارند که بازی ها را تغییر می دهند – [Wayne] اخراج رونی مقابل پرتغال [David] اخراج بکام فکر می‌کنم انگلیس آن بازی‌ها را بدون آن اتفاقات برد.

ما بعد از دور دوم بازی‌ها چیزهای بیشتری در مورد شانس‌های انگلیس خواهیم دانست، اما من در حال حاضر بیشتر از مدت‌ها به این تیم انگلیس اعتماد دارم. همه چیز خوب به نظر می‌رسد.»
دیدگاهتان را بنویسید