من بیش از 7 هزار پوند صرفه جویی کردم که کل خانه ام را به تنهایی تغییر دادم – از قدیمی و خسته کننده به گران قیمت و شیک تبدیل شده است


انجام یک پروژه بزرگ بازسازی خانه می تواند برای بسیاری از ما دلهره آور باشد، به خصوص که معمولاً به معنای جدا کردن مقدار زیادی پول است.

با این حال، یک تعمیرکار باهوش توانسته است یک ارتقاء خانه را با کسری از قیمتی که ذکر شده انجام دهد، و در این فرآیند 7000 پوند صرفه جویی کرده است.

جیمز ریو کل خانه اش را دگرگون کرده است

5

جیمز ریو کل خانه اش را دگرگون کرده استاعتبار: نامشخص، با میز عکس روشن است
او از ترفندهای زیرکانه استفاده کرد و 7000 پوند در بازسازی خانه خود پس انداز کرد

5

او از ترفندهای زیرکانه استفاده کرد و 7000 پوند در بازسازی خانه خود پس انداز کرداعتبار: همه حقوق محفوظ است

جیمز ریو، 25 ساله، نقشه بردار دارایی از سافولک، به جامعه پس انداز پول LatestDeals.co.uk گفت: «این پروژه بازسازی 11 هفته ای یک خانه نیمه مجزا در دهه 1990 در سافولک بود.

من می‌خواستم آشپزخانه و دوش طبقه بالا را عوض کنم و همچنین دکوراسیون کل ملک را به روز کنم.

«اتاق نشیمن با ریل دادو تجهیز شده بود و به رنگ زرد کمرنگ و آبی رنگ شده بود. آشپزخانه کاشی کاری داشت که قدیمی به نظر می رسید.

“من می خواستم یک حس تمیز و مینیمالیستی برای این خانه ایجاد کنم، اما نه اینکه با انجام این کار پول را خراب کنم.

من یک طراح داخلی هستم - چرا قرار دادن مبلمان شما مهم است
من اهل باغبانی هستم و این کاری است که هر مبتدی می تواند انجام دهد

من خوشحالم که این کار را با کمتر از 10 هزار پوند انجام دادم. تصمیم گرفتم تخریب، تعمیر و رنگ آمیزی را خودم انجام دهم، زیرا یک سازنده محلی به من مبلغ 160 پوند در روز برای انجام کارهای نمایشی و تعمیر به من داد.

“من تخمین زدم که با انجام این کار، 4000 پوند صرفه جویی کردم فقط در هزینه های کار – زیرا اگر یک کارگر تمام وقت آنجا بود، پروژه تقریبا 25 روز طول می کشید.

“من همچنین در هزینه نقاشی صرفه جویی کردم – 3000 پوند برای یک کار حرفه ای، در کنار 300 پوند برای هر اتاق برای گچ کاری سقف از من نقل شد.

“من تخمین زدم که با انجام این کارها، 7000 پوند برای خودم پس انداز کردم، همانطور که خودم نقاشی را انجام دادم و بدون انجام کامل فرآیند گچ کاری را درست کردم.

“من متوجه شدم که برای برخی از بخش‌های بازسازی به کمک حرفه‌ای نیاز دارم – مناطقی که تاجران را در آن‌ها جذب کردم لوله‌کشی، نصب آشپزخانه، کارهای برقی و نصب دوش بود.

“من توانستم با استفاده از برنامه هایی مانند MyBuilder و Networking with Tradesmen محلی که از طریق کارم می شناسم، هزینه های نیروی کار حرفه ای را به حدود 1800 پوند کاهش دهم.”

یکنوع بازی شبیه لوتو شگفت انگیز: اگر امروز 10 پوند خرج کنید، 20 پوند جایزه و 30 چرخش رایگان دریافت کنید

هنگامی که جیمز افراد حرفه‌ای را پیدا کرد تا با قیمت مناسب به او کمک کنند و متوجه شد که چه وظایفی را برای پس انداز پول انجام می‌دهد، دست به کار شد.

جیمز ادامه داد: تخریب مرحله اول بود. اول اتاق نشیمن را گرفتم و ریل های دادو را پایین آوردم، سپس فرش را پاره کردم.

“من ریل دادو را با چکش جدا کردم، سپس میخ ها را با آن بیرون کشیدم.

“در دیوارها چند ترک وجود داشت که نیاز به پر کردن و رنگ آمیزی داشت. برای پر کردن، من از دو لوله پلی فیلا استفاده کردم که هر کدام فقط 3.50 پوند از B&Q است.

“سپس آنها را سمباده زدم و دیوارهای آبی و زرد را سفید کردم.

«با سقف‌های اتاق نشیمن و آشپزخانه، ایده من این بود که از روی آن‌ها بگذرم و از شر آرتکس خلاص شوم، اما هزینه آن بسیار زیاد بود، و بودجه‌ام خیلی کم بود، بنابراین فکر کردم آن را ترک کنم.

من به سرعت متوجه شدم که چیزی که در واقع خریده بودم یک وان بسیار گران قیمت از گچ خشک شده بود

جیمز ریو

“من فکر کردم و در مورد گزینه هایی برای یک راه حل صرفه جویی در هزینه تحقیق کردم و تصمیم گرفتم به جای آن Polycell Polyfilla SmoothOver را دریافت کنم.

“من آن را غلت دادم و سپس آن را از بین بردم. بعد از انجام این کار خیلی خوب به نظر نمی رسید، بنابراین مجبور شدم آن را ساب بزنم.

من به سرعت متوجه شدم که چیزی که در واقع خریده بودم یک وان واقعاً گران قیمت از گچ خشک شده بود!

با این حال، در نهایت به نتیجه ای که می خواستم رسیدم. من دو وان گرفتم که هر دو سقف را پوشانده بود. هر کدام 30 پوند بودند، بنابراین من در مجموع 60 پوند پرداخت کردم.

من واقعاً طرفدار سقف‌های آرتکس نیستم و اگر می‌خواستم وسایل نورپردازی فانتزی را در آن قرار دهم، باید آشپزخانه را مرور کنم.

من از این روش استفاده کردم تا اینکه سقف های آرتکس را کاملاً شن بکشم یا آنها را بتراشم.

جیمز کل آشپزخانه اش را دگرگون کرد

5

جیمز کل آشپزخانه اش را دگرگون کرداعتبار: نامشخص، با میز عکس روشن است

“با استفاده از دو لایه Polycell Polyfilla SmoothOver، از خودم در برابر تماس سنباده با Artex محافظت کردم.

“هنگامی که محصولی را که برای لایه برداری سقف استفاده کرده بودم، سمباده زدم، از سنباده برقی استفاده کردم که شما آن را به هوور خود وصل می کنید تا از پر شدن گرد و غبار اتاق جلوگیری شود.

من سنباده دیوار خشک Evolution Electric از Screwfix گرفتم که قیمت آن 150 پوند بود و 12.79 پوند دیگر را برای ماسک های گرد و غبار از Interfix هزینه کردم.

در هر اتاق، آنها کف را با فرش جدید یا کفپوش چوبی جایگزین کردند.

جیمز می‌گوید: «قبلاً کل خانه فرش شده بود و آشپزخانه قبلاً با کاشی‌کاری‌شده بود، اما هر اتاق با این کف‌ها حسی قدیمی داشت، بنابراین من می‌خواستم آنها را ارتقا دهم.

کاشی‌ها را برداشتم و اتاق‌ها و حمام‌های طبقه‌ی پایین را با کف‌پوش‌های لمینت «اثر چوب» از Karpet Kingdom جایگزین کردم.

حمام او از قدیمی و خسته کننده تغییر کرده بود

5

حمام او از قدیمی و خسته کننده تغییر کرده بوداعتبار: نامشخص، با میز عکس روشن است

«من یک کاشی برای کاشی کاری آشپزخانه و حمام اصلی گرفتم، اما بقیه کارها را خودم کاشی کاری کردم. از آنجایی که این ملک یک ساختمان نسبتاً جدید است، طبقه ها نیازی به آماده سازی زیاد نداشتند.

“من فرش Fairway XL Supergrip را برای پله ها، لندینگ و اتاق خواب ها گرفتم.

من 300 پوند به قالیشویی پرداخت کردم و اتصالات فرش پله در هزینه کلی کفپوش از پادشاهی کارپت گنجانده شده بود، که به نظر من بسیار عالی بود.

“من کل آشپزخانه را تعویض کردم – واحدها، لوازم خانگی، کشوها و میز. هزینه آن برای من کمتر از 2300 پوند بود و من با نصب بیشتر آن در پول خود صرفه جویی کردم.

کاشی‌کار کاشی‌های دیواری را که من از مرکز کاشی Lowestoft دریافت کردم، انجام داد و قیمت آنها 333 پوند بود.

«نصب این منطقه برای من 467 پوند هزینه داشت، اما اگر یک کارگر بقیه نصب آشپزخانه را نیز انجام می داد، 1000 پوند بیشتر خرج می کردم.

برای رنگ آمیزی خانه 3000 پوند از من نقل شد، بنابراین با رنگ آمیزی ملک، 2823.74 پوند پس انداز کردم.

جیمز ریو

“باغ به کار زیادی نیاز داشت زیرا علف های هرز در صفحات پاسیو نفوذ می کردند و چمنزار سرکش بود.

“من از یک واشر فشار روی صفحات پاسیو استفاده کردم، چمن را چمن زدم و مقداری علف کش برای ترک های پاسیو تهیه کردم.

«من همچنین برای مرتب کردن تخت‌های گل کاری لبه‌ها انجام دادم. من لبه های چمن را در آمازون به قیمت حدود 25 پوند گرفتم و ماشین شستشوی فشار را از والدینم قرض گرفتم.

برای تعویض واحدها در حمام اصلی، جیمز از یک سینی دوش 1685×700 از Sanuex که 170 پوند بود و یک صفحه دوش شیشه ای ثابت Kudos Ultimate 1100 میلی متری از City Plumbing با قیمت 420 پوند استفاده کرد.

آنها گفتند: “من با استفاده از برس های رنگ و برس های غلتکی آمازون، دیوارها، تخته های دامن و سقف خانه را سفید کردم.

رنگ و براق از برورز تهیه شد و کل هزینه 176.26 پوند برای تجهیزات کل خانه بود.

جیمز می گوید کار سختی بود اما پول زیادی پس انداز کرد

5

جیمز می گوید کار سختی بود اما پول زیادی پس انداز کرداعتبار: نامشخص، با میز عکس روشن است

“برای رنگ آمیزی خانه 3000 پوند از من نقل شد، بنابراین با رنگ آمیزی ملک، 2823.74 پوند پس انداز کردم.

«اکنون که پروژه انجام شده است، خانه از یک ملک قدیمی و قدیمی به خانه ای با دیوارهای سفید تمیز، واحدهای تازه و سبک مینیمال تبدیل شده است. کار سختی بود اما پول زیادی پس انداز کردم و به نتیجه افتخار می کنم.»

تام چرچ، یکی از بنیانگذاران LatestDeals.co.uk، گفت: “جیمز به خوبی توانسته است 1000 پوند در این بازسازی چشمگیر املاک پس انداز کند.

او با هوشمندانه اندیشیدن پول زیادی در هزینه های نیروی کار حرفه ای پس انداز کرده است.

اگرچه ممکن است زمان بیشتری طول بکشد و به تلاش بیشتری نیاز داشته باشد، اما اگر می‌خواهید مقداری پول پس انداز کنید، می‌توانید بسیاری از کارهای نقاشی و تزئین را خودتان انجام دهید.

“تغییر اموال او اکنون فوق العاده به نظر می رسد!”
دیدگاهتان را بنویسید