من یک پسر مشهور هستم جورج ادعاهای جعلی را که باباتونده را «حذف کرده است» به باد انتقاد می‌گیرد.


پسر جورج به گزارش‌هایی که پس از خروج کمیک از جنگل I’m A Celeb فرصت خوشامدگویی با باباتونده آلشه را رد کرده است، پاسخ داده است.

پس از اینکه شب گذشته از کمپ خارج شد، باباتونده با عزیزانش دوباره متحد شد و I’m A Celeb در هتل مجلل ماریوت در استرالیا به ایفای نقش پرداختند.

Babatunde Aleshe و Boy George پس از بازی در I'm A Celebrity برای یک عکس شیرین با هم همکاری کردند ... مرا از اینجا بیرون کن!

4

Babatunde Aleshe و Boy George پس از بازی در I’m A Celebrity برای یک عکس شیرین با هم همکاری کردند … مرا از اینجا بیرون کن!
جورج دو روز قبل از باباتونده اردوگاه را ترک کرد

4

جورج دو روز قبل از باباتونده اردوگاه را ترک کرداعتبار: رکس

در میان کسانی که به ستاره Gogglebox احوالپرسی کردند، چارلین وایت، اسکارلت داگلاس، و سو کلیور و دوست دختر مت هنکاک، جینا کولادانجلو، هم اردوگاه سابق بودند.

با این حال، بوی جورج به طور قابل توجهی غایب بود، که باعث شد طرفداران ادعا کنند که او همکار سابق خود را نادیده گرفته است.

جورج 61 ساله امروز در توییتر نوشت تا حدس و گمان در مورد یک دشمنی را متوقف کند.

او عکسی را با باباتونده به اشتراک گذاشت و نماد پاپ روی آن توضیح داد: «بی‌اعتنایی به @BabatundeComedy
در بار هتل!”

این کسی است که برنده من یک سلبریتی هستم
پسر جورج پس از ترک IAC در هتل با ضربه کلاسیک Karma Chameleon مورد استقبال قرار گرفت

یکی از نمایندگان خواننده «کلوپ فرهنگ» نیز قویاً رد کردن باباتونده را با عدم شرکت در جلسه تکذیب کرد و گفت که این ادعاها “کاملاً نادرست” است.

جورج از زمانی که در روز سه شنبه رای گیری شد، در حال مطالعه در مورد دوره کاری خود در جنگل بوده است و به گزارش های مختلف در توییتر پاسخ می دهد.

اوایل امروز او پاسخ داد – اما آن را انکار نکرد – زمانی که لورین کلی داستان انحصاری The Sun را به اشتراک گذاشت که عصبانیت جورج در جنگل استرالیا را آشکار می کند.

لورین در برنامه اش پرسیده بود: “آیا او این برنامه را تماشا می کند؟ جورج کالسکه گلف نمی گیری!”

سوپراستار موسیقی در پاسخ از طریق توییتر او را به طعنه در برنامه معمول خود در مرکز تلویزیونی که در آن فیلم Lorraine را پخش می کند، فراخواند.

او نوشت: “بله لورین عزیزم، شرط می بندم که تو همه جا راه می روی و خودت آرایش می کنی؟ لول!”

سان فاش کرده بود که تهیه‌کنندگان Desperate جورج را متقاعد کردند که پس از اینکه از سوار شدن به کمپ با کالسکه خودداری کرد، کار را ترک نکند.

یکی از اینسایدرها می‌گوید: «سو اجازه داشت تحت شرایط خاص با یک کالسکه گلف راندد، اما بقیه هم‌کمپ‌ها مجبور شدند از دادگاه که شامل تپه‌ای شیب‌دار بود، برگردند.

او سپس به یکی از چادرهای گروه تولید هجوم برد و سیبی را نیشگون گرفت، قبل از اینکه پشت درختان پنهان شود به طوری که هیچ یک از دوربین های سریال نتوانند از او فیلم بگیرند.

“این یک عصبانیت مناسب بود، اما جورج عقب نشینی نمی کرد. او تهدید می کرد که از برنامه خارج می شود، و در آن لحظه احتمالاً این کار را می کرد.

“خوشبختانه یکی از تهیه کنندگان توانست او را پس بگیرد، در یک چادر بنشیند و متقاعدش کند که ترک نکند. این یک طوفان واقعی در یک فنجان چای بود، و خوشبختانه در پایان او متوجه شد و موافقت کرد که به کمپ برگردد.

نماد پاپ متهم به پرتاب عصبانیت در جنگل بود

4

نماد پاپ متهم به پرتاب عصبانیت در جنگل بود
پسر جورج ادعای یک دشمنی مخفیانه را رد کرد

4

پسر جورج ادعای یک دشمنی مخفیانه را رد کرد
دیدگاهتان را بنویسید