کارشناسان سفر، نقاط مهم تعطیلات را در سال 2023 نشان می‌دهند که باید از آن اجتناب کنید – و یکی از ساحل‌های بریتانیا در این فهرست قرار دارد.


CORNWALL در لیستی از ده مقصد برای گردشگران به Dodge در سال 2023 گنجانده شده است.

این فهرست توسط نشریه مسافرتی فودور تهیه شده است که نشان می‌دهد این مکان‌ها مکان‌هایی هستند که گردشگران باید در سال 2023 در بازدید از آنها تجدید نظر کنند.

فودور به گردشگران درباره بازدید از کورنوال در سال آینده و همچنین پاریس و دوبرونیک هشدار داد.

2

فودور به گردشگران درباره بازدید از کورنوال در سال آینده و همچنین پاریس و دوبرونیک هشدار داد.اعتبار: عالمی

دلیل اصلی گنجاندن مقاصد در فهرست، «گردشگری بیش از حد» با پاریس، بارسلونا و دوبرونیک است که به عنوان «نقاط داغ فرهنگی رنج‌بر» طبقه‌بندی شده‌اند.

کورنوال خود را در رتبه ششم جدول قرار می دهد و تنها مکان در بریتانیا است که در کنار سایر مقاصد در سراسر جهان از جمله تایلند و ونیز موفق به این کاهش شده است.

راجر بروسارد، یک خلبان حرفه ای و “عاشق کورنوال” به فودورز گفت که سطح فعلی گردشگری در این شهرستان پایدار نیست.

آنها گفتند: «زیرساختی وجود ندارد که بتواند از تعداد بازدیدکنندگانی که زندگی مردم محلی را در فصل پیک ناخوشایند می‌کند، حمایت کند.

شما می توانید در زمستان امسال درخواست اقامت رایگان در یک کابین کنید - بررسی کنید که آیا واجد شرایط هستید یا خیر
هتل های ساحلی ارزان در کورنوال از 9pp پوند در شب

خطوط باریکی که برای جاده‌ها عبور می‌کنند و پارکینگ محدود در برخی از محبوب‌ترین مکان‌های این شهرستان با هم ترکیب می‌شوند و باعث ایجاد انسداد، آلودگی و زباله می‌شوند.»

گنجاندن کورنوال در این فهرست تنها سه روز پس از آن صورت می‌گیرد که رئیس گردشگری این شهرستان از «گردشگران خونین» که در طول همه‌گیری از آن بازدید کردند، انتقاد کرد.

مالکوم بل، مدیر اجرایی Visit Cornwall، اظهارات محکمی را در مورد گردشگرانی که طی دو سال گذشته از آن بازدید کرده بودند، بیان کرد.

آنها به مسافرانی که در زمان بسته شدن مرزها از کورنوال بازدید کرده بودند، انتقاد کردند و گفتند که “نمی خواستند آنجا باشند”.

فودور «نرو

  1. خط ساحلی در حال فرسایش فرانسه
  2. دریاچه تاهو، کالیفرنیا
  3. جنوبگان
  4. نقاط داغ فرهنگی رنج: بارسلون، پاریس و دوبرونیک
  5. ونیز و ساحل آمالفی
  6. کورنوال، انگلستان
  7. امستردام. هلند
  8. تایلند (Maya Bay, Koh Tao)
  9. مائوئی، هاوایی
  10. غرب آمریکا (دریاچه پاول و دریاچه مید، آریزونا، نوادا، کالیفرنیا، یوتا)

آنها به Cornwall Live گفتند: “در دهه 1970 مردم در کورنوال بودند زیرا نمی توانستند تعطیلات مناسبی را بگذرانند و تراشه های زیادی روی شانه ها بود و ما دوباره در آن دو سال این احساس را داشتیم. دوباره برگشته بود.

وقتی جلوی رفتن آنها به خارج از کشور را گرفتید، ما در اینجا با افرادی مواجه شدیم که نمی‌خواستند اینجا باشند. اکنون دوباره حل شده است.

آقای بل که ماه آینده از سمت خود کناره گیری می کند، افزود که “افزایش گردشگری” چیز خوبی بود، اما بسیاری نتوانستند انتظارات خود را مدیریت کنند.

آنها همچنین برخی از شکایات عجیب و غریب مسافران را به اشتراک گذاشتند.

او ادامه داد: “مردم شکایت داشتند که سنت آیوز درست به نظر نمی رسد زیرا آب بیرون است، شخصی گفت که آنها بیش از یک ساعت از ساحل شمالی به ساحل جنوبی رانندگی کردند تا دریابند که جزر و مد نیز در آنجا بوده است، و آخرین بار که آمدم سالی که ساحل بزرگ بود، اما اکنون کوچک است، باید به مردم بگویید که جزر و مد می آید.”

برای کسانی که از این لیست دلسرد نمی شوند، کورنوال توسط شرکت بیمه SunLife که مزایا و افت مقاصد مختلف را تجزیه و تحلیل می کند، به عنوان دومین مکان برتر برای اقامت در بریتانیا انتخاب شد.

خط ساحلی کورنوال نیز با بیش از 204 مکان مناسب برای کمپروان، در جایگاه دوم قرار گرفت.

تابستان گذشته، گردشگران در کورنوال به دلیل شکایات عجیب خود از این کشور در تعطیلات مورد تمسخر قرار گرفتند.

اما یک مادر نشان داده است که چگونه می توان یک استراحت عالی در کورنوال را با بچه ها انجام داد.

به گردشگران هشدار داده شد که کورنوال نمی تواند تعداد بازدیدکنندگان از این شهرستان را حفظ کند

2

به گردشگران هشدار داده شد که کورنوال نمی تواند تعداد بازدیدکنندگان از این شهرستان را حفظ کنداعتبار: عالمی
دیدگاهتان را بنویسید